Znáte hlavní hity kapely Miou Miou?

Každá kapela má hned několik různých hitů. Jinak tomu není ani v případě té, která nese název Miou Miou. Plánujete si ji poslechnout a zjistit, o jakou tvorbu se jedná? Pokud ano, je dobré vědět, jaké jsou její největší hity a co rozhodně stojí za poslech. Společně se podíváme na ty největší hity.

Analogue & Acoustique

Nutno říci, že tato píseň je rozhodně jedním z největších hitů. A to jak proto, že byla velmi dobře přijatá samotnými fanoušky, tak i proto, že je na něho hrdá samotná kapela. Když se podíváme na název této skladby blíže, tak je nutné uvést, že byla vydaná jako singl. A to v roce 2005, tedy konkrétně 3 roky po tom, co kapela oficiálně vznikla.

A l´été de la Saint-Martin

Druhý z hitů, který si představíme rozhodně patří ve tvorbě kapely mezi to, co si nejvíce oblíbili fanoušci. V hitu A l´été de la Saint-Martin pochopitelně nechybí francouzština, celkem příjemné tempo skladby, nebo zajímavé samply, které dodávají hudbě zajímavý styl. Po prvním poslechu vám bude jasné, nakolik je tato kapela originální.

Le petit punk

Už název jasně napovídá, že se nebude jednat o klidnou skladbu. A to jak s ohledem na tempo, tak i s ohledem na střídání různých melodií, nebo různých zvuků. Na jednu stranu skutečně zajímavá všehochuť plná skutečně všeho, ale na stranu druhou poměrně povedená nahrávka, která rozhodně dokáže zaujmout. I když jde o skladbu kratší, nic to neubírá na její zajímavosti.

Le coup de ciseaux

Skladba, která je jednoduchá, klidnější, tišší a která je založena spíše na hudebním umění, než na tom, že je výrazně protkána zpěvem. Ten je zde spíše jako doplněk. Skladbu to tak dělá velmi zajímavou a z našeho pohledu je třeba říci, že i velmi originální. Zvláště proto, že jak je pro kapelu zvykem, tak ani zde nechybí zajímavá a originální francouzština. V případě, že si chcete odpočinout za doprovodu hudby, rozhodně neuděláte chybu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *