Obsazení kapely Miou Miou

kAROLÍNA DyrtlováZajímá vás, jací jsou členové kapely Miou Miou? Pokud ano, podívejte se společně s námi na to, kdo v kapele aktuálně hraje a koho si můžete poslechnout. Začít musíme pochopitelně u ženy, konkrétně u Karolíny Dytrtové. Právě ta má v kapele na starost primárně zpěv, ale opomíjet nesmíme ani to, že zde má za úkol také hrát na klávesy, stejně jako na perkuse. A jak je na tom ostatní osazenstvo?

Jára Tarnovski

Tento člen dokáže ukázat naplno hlavně svou jedinečnou všestrannost. O tom se přesvědčíte i vy sami. Stačí se jenom podívat na to, jaké všechny nástroje dokáže zastat. Jedná se o klávesy, stejně jako se stará o sampling. Dále je to také vibrafon, fis a samozřejmě i melodica. Zajímavé zvuky tedy pocházejí právě od něho.

Tomáš Knoflíček

Toho můžeme označit za jednoho z klasických členů. Pokud v segmentu jeho úkolů pomineme sampling a fxs, musíme říci, že je to právě on, kdo v kapele zastává pozici kytaristy. Dále nesmíme opomíjet také i fakt, že pomáhá výše zmíněné Karolíně se zpěvem. Nemá v něm sice hlavní slovo, ale jako doplňujícímu zpěvákovi mu to jde více než dobře.

Břetislav Oliva

I tento člen kapely pomáhá se zpěvem. Není to pochopitelně jeho jediný úkol. Pokud budeme konkrétnější, tak nesmíme zapomínat ani na to, že v kapele hraje na basovou kytaru. Dále mu ale není nijak cizí ani klasická kytara. Celkem unikátním nástrojem, na který umí hrát, je také harmonika a opomíjet nesmíme ani to, že dokáže vzít do ruky i banjo.

Petr Krásný

Co jsme ještě nezmínili? Je to pochopitelně osoba, která hraje na bubny. Právě tento muž za nimi sedí. Kromě nich ale má na starost také perkuse. Tento člen je tím posledním, kterého musíme v našem přehledu zmínit. Pokud se o kapelu zajímáte, nyní přesně víte, kdo v Miou Miou hraje, a na jakém postu. Zajímavostí je pochopitelně to, že většina členů si poradí s celou řadou nástrojů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *