Historie kapely Miou Miou

Každá kapela má svou historii. U některých je krátká, u jiných zase dlouhá. Jestliže vás zajímá historie kapely Miou Miou, podívejte se na ni společně s námi. Nejprve musíme jasně začít tím, jak je to se samotným vznikem kapely. Určitě se nejedná o žádnou, která by existovala jenom několik málo let. Právě naopak. Jedná se totiž o kapelu, která vznikla už v roce 2003. Konkrétně potom v jarních měsících. Právě k tomuto roku se váže také jeden z dalších celkem zajímavých milníků v rámci kapelní historie. A to pochopitelně fakt, že právě v tomto roce už kapela vydala vlastní tvorbu, konkrétně potom své zcela první EP.

Důležité byly roky 2005 a 2006

Po vydání první tvorby kapela pochopitelně nejenom dále hrála, ale také tvořila. A to celkem zajímavě. Zapomenout totiž nesmíme na rok 2005, který byl pro kapelu důležitý hlavně pro vydání svého singlu, který nesl název Analogue & Acoustique. Ten byl vydán hned počátkem prvního jmenovaného roku. Když se poté přesuneme do toho následujícího, tedy do roku 2006, nesmíme opomenout debutové album kapely. To vyšlo v České republice a kromě toho, že má 13 originálních skladeb, se na něm vystřídalo celkem 20 dalších hudebníků. A nutno říci, že se nejenom díky tomu opravdu velmi povedlo.

Nezapomínejme ani na rok 2008

Dva roky po svém debutovém albu kapela žila z jeho úspěchu, což ale rozhodně neznamenalo, že nepokračovala ve své tvorbě. Právě naopak. Dokonce během dvou daných let došlo i k tomu, že se album začalo prodávat i v zahraničí, čímž se kapela Miou Miou stala ještě známější. Vše jasně vyvrcholilo v roce 2008. Na konci tohoto roku totiž bylo vydáno album další, které neslo název Électronique. Jde o unikátní remixové album, které je zajímavé hlavně v tom, že se na něm podílelo mnoho zajímavých jmen. I toto album tak pochopitelně znamenalo jeden důležitý krok v životě kapely.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *